image image image
حضور در دهمین همایش همفکری موسسه کوثر

دهمین همایش همفکری موسسه کوثر از ششم تا دهم بهمن ماه سال ۱۳۹۳ با حضور مدیر‌عامل، معاونت خدمات فنی و معاونت تولید در مرکز مقاومت ایران (دزفول) برگزار شد.

نمایش همه‌ی تصاویر

حضور در نمایشگاه صنعت و صادرات فناوری اطلاعات

نخستین همایش و نمایشگاه بین المللی صنعت و صادرات فناوری اطلاعات ۱۹ تا ۲۱ خرداد ماه سال ۱۳۹۲ در تهران برگزار شد. شرکت بهستان رایان در این نمایشگاه حضور یافت.

اخبار بهستان رایان

نمایش همه‌ی تصاویر

نمایشگاه بانکداری اسلامی

حضور شرکت بهستان رایان در نمایشگاه بانکداری اسلامی

شرکت بهستان رایان با حضور در نمایشگاه‌های بانکداری اسلامی و بانکداری الکترونیک در سال ۱۳۹۱ ضمن معرفی دستاوردهای خود به بزرگان این صنعت در راستای اهداف سال ۹۲ این مجموعه اقدام به اخذ نظرات و پیشنهادات اساتید صنعت بانکداری نموده است. باشد که انشالله شاهد توفیقات روزافزون این مجموعه در سال حماسی سیاسی و حماسه اقتصادی باشیم.

نمایش تصاویر روز اول (۱۹ شهریور ۱۳۹۱)

نمایش تصاویر روز دوم (۲۰ شهریور ۱۳۹۱)

  • حضور در دهمین همایش همفکری موسسه کوثر
  • حضور در نمایشگاه صنعت و صادرات فناوری اطلاعات
  • نمایشگاه بانکداری اسلامی

افتخارات بهستان رایان همراه

  • رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور
  • کسب لوح سپاس از نخستین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان رتبه یک شرکت‌ها در صنعت بانکداری
  • دارای بزرگترین شبکهً آنلاین بانکی در سطح کشور
  • حضور و ارائه خدمت در ۵ بانک بزرگ دولتی کشور
  • دارای بیش از ۶۰% سهم بازار موسسات مالی و اعتباری در کشور

 

ادامه‌ی مطلب

بستن


معرفی شرکت بهستان رایان همراه

بهستان

شرکت بهستان رایان در سال ۱۳۷۶ با هدف تولید نرم افزار‌های جامع بانکی تأسیس گردید. این شرکت در راستای ارائه خدمات برتر، ارزش اعتماد و صداقت را می‌داند و به آنچه که موجب رضایت مشتریان شود احترام گذاشته و پایبند است. این شرکت با حداکثر استفاده از فن‌آوری‌های موجود و انتقال فن‌آوری‌های نوین و همچنین بومی‌سازی دانش جهانی در صنعت بانکداری و همیاری و مشارکت کارکنان، عزمی مصمم و راسخ دارد تا با بهره‌گیری از تکنولوژی در بالاترین سطح مطلوب و ارائه خدمات با کیفیت بالا به کسب رضایت مشتریان دست یافته و آنان را از مشتریان راضی به مشتریان وفادار تبدیل نماید و در این راستا شرکت بهستان را ایجاد نموده است. شرکت بهستان همزمان با روند بازار و گسترش روزافزون کاربرد خدمات بانکداری نوین تصمیم به گسترش فعالیت‌های خود در این راستا نموده و علاوه بر تولید و توسعه محصولات نرم‌افزاری متناسب با این بخش از بازار، با اخذ نمایندگی با عقد قراردادهای شراکت با چندین شرکت خارجی و بومی سازی این محصولات، گامی موثر در جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان خود با آخرین استانداردهای بین‌المللی برداشته است. در حال حاضر این گروه با پشتوانه بیش از پانزده سال تلاش و بکارگیری بیش از ششصد کارشناس زبده و دارا بودن رتبه یک شورای عالی انفورماتیک کشور در زمینه‌های فناوری اطلاعات، ارتباطات با ارائه آخرین تکنولوژی‌ها و معماری‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و سیستم‌های نوین و یکپارچه مالی از شرکت‌های پیشرو در صنعت خدمات بانکداری نوین به عنوان زنجیره تأمین نیازهای بانکی به فعالیت مشغول است.

ادامه‌ی مطلب

اطلاعات تماس

 

شرکت بهستان رایان همراه

نشانی: ایران، تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان ۱۷ ، پلاک ۱۹
کدپستی: ۱۵۱۳۸۴۷۹۱۴
پست الکترونیک:
شماره تلفن: ۹۸۲۱۸۸۴۸۰۳۸۰+
فکس: ۹۸۲۱۸۸۴۸۰۳۸۰+ الی ۶ داخلی: ۱۱۶

دریافت قلم سایت

این سایت از قلم آزاد و رایگان Iranian Sans استفاده می‌کند.

دریافت فونت